3 powody, dla których warto odwiedzić EKSPA 2018

W najbliższą sobotę serce branży spa będzie biło w Krakowie. Oto 3 powody, dla których trzeba wziąć udział w Europejskim Kongresie Spa.

1. Masz dostęp do doskonałej edukacji. Europejski Kongres Spa porusza co roku najbardziej aktualne problemy, z którymi muszą się zmierzyć dziś operatorzy spa i wellness. To doskonałe źródło nowych pomysłów oraz rozwiązań, które mogą w swojej pracy wykorzystać osoby zarządzające obiektami spa: hotelowymi i miejskimi. W tym roku po raz pierwszy w historii polskiej branży spa będzie mowa o wskaźnikach efektywności, tzw. KPI, których regularna analiza pomaga zrobić ze spa zyskowny biznes.

2. Uczysz się od najlepszych w branży. Europejski Kongres Spa, jako jedyna impreza w Polsce, daje możliwość wysłuchania najbardziej doświadczonych i znanych osobistości z branży europejskiej, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Takich prelegentów nie spotkasz na żadnej polskiej konferencji poświęconej spa.

3. Poznajesz najnowsze trendy branżowe i premiery. Europejski Kongres Spa odbywa się w ramach 37. Kongresu i Targów LNE w Krakowie. Dlatego w cenie biletu na EKSPA otrzymujesz też wstęp na konferencję poświęconą branży kosmetycznej oraz targi, gdzie spotkasz wszystkich liderów rynku beauty w Polsce. Dlatego obecność tutaj to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi innowacjami, a także trendami kształtującymi się w zakresie wyposażenia obiektów spa.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy