3 pytania do eksperta

Na nasze pytania odpowiada Mike Wallace – prelegent Europejskiego Kongresu Spa 2018.

Czego mogą oczekiwać delegaci od Twojego wykładu na temat Zarządzania przychodami spa?

Podzielenia się doświadczeniem z moich 25 lat zarządzania spa i centrów fitness w Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Węgrzech i w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) są ważne w codziennej pracy menedżerów spa?
Niektóre wskaźniki KPI mogą dać nieoceniony wgląd w działalność spa. Pytanie jednak, które KPI i jakie priorytety KPI są ważne dla danego spa. Zależy to od rodzaju i wielkości obiektu, który prowadzisz. W moim wykładzie przedstawię najbardziej przydatne KPI i pokażę, na czym powinien się skupić każdy operator.

Jak myślisz, dlaczego ważne jest, aby profesjonaliści z branży uczestniczyli w takich wydarzeniach jak kongres w Polsce?

Wraz z rozwojem europejskiej komunikacji transgranicznej Polska stała się głównym motorem napędowym regionu. To wydarzenie jest ważne dla profesjonalistów z branży, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę bardziej niż na zwykłych konferencjach spa i odkryć nowe spostrzeżenia i pomysły na rozwijającym się rynku europejskim.

 

Mike Wallace (Wielka Brytania) – ekspert medical spa & wellness z 20-letnim doświadczeniem w pracy w branży zdrowotnej, wellness i turystyki medycznej. Jest brand managerem i Group Spa Director największej w Europie sieci uzdrowiskowej „Danubius Health Spa Resorts”. Wykłada na konferencjach i uniwersytetach związanych z tematyką zarządzania spa i turystyką medyczną na całym świecie, pisze artykuły dla magazynów z branży spa i zdrowotnej. Współautor książki na temat zdrowia i wellness, sekretarz generalny International Medical Wellness Association i członek Global Thermal Think Tank.

 

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy