Poniedziałek 23 marca 2015

Kapituła zdecydowała do kogo trafią Diamenty!


W zeszłym tygodniu, w siedzibie Europejskiej Fundacji Spa, zebrała się w pełnym składzie Kapituła Nagrody Diamenty Wellness Spa 2015. Nie miała ona łatwego zadania. Nominację do nagrody otrzymało bowiem aż 16 obiektów z całej Polski, które stanęły do walki o Diamenty.

Każdy obiekt przygotował komplet materiałów, z którym zapoznali się członkowie Kapituły. Głosowanie odbyło się w sposób tajny, na specjalnie przygotowanych kartach do głosowania, które zostały złożone po głosowaniu do fundacyjnego sejfu. Kto zatem zwyciężył? Odpowiedź poznacie na uroczystej gali 26 marca, która się odbędzie o godz. 19.30 w hoteli Sofitel Victoria w Warszawie.

Zarząd Fundacji ustalił też zasady stosowania znaku Nagród Diamenty Wellness Spa 2015. Każdy obiekt otrzyma dyplom z potwierdzeniem otrzymania nominacji w danej kategorii oraz prawo do stosowania znaku nagrody w wersji „Nominacja” na wszystkich nośnikach marketingowych i promocyjnych. Natomiast obiekty, które otrzymają nagrodę, oprócz statuetki, otrzymają prawo do stosowanie znaku w wersji „Nagroda”.

Na zdjęciu od lewej: Monika Dawidowska (przewodnicząca Kapituły, Katarzyna Pakosińska, Anna Popek (TVP), Ilona Kurczaba (LNE), Bartłomiej Walas (POT), Rafał Szubstarski (Hotelarz)

Organizatorem kongresu jest Europejska Fundacja Spa.

Bilety na kongres można kupić on-line tutaj




Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy