Poniedziałek, 02 lutego 2015

Czołówka światowych ekspertów spa znów w Warszawie

26 marca odbędzie się już po raz drugi w Warszawie Europejski Kongres Spa. Jest to najważniejsze w Polsce forum dyskusyjne na temat rynku wellness & spa, na które zjeżdżają się czołowi specjaliści z całej Europy m.in. z Austrii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Turcji oraz Polski. W trakcie kongresu odbędzie się po raz pierwszy uroczysta gala nagród Diamenty Wellness & Spa. Impreza obędzie się w warszawskim hotelu Sofitel Victoria.

W tym roku Kongres rozszerza swoją formułę. Tak jak dwa lata temu impreza będzie poświęcona najnowszym trendom rynkowym. Uczestnicy będą mogli się dowiedzieć w jaki sposób będzie się zmieniał rynek usług spa w Polsce i na co warto postawić tworząc oferty w swoich obiektach.

Specjalny panel zostanie poświęcony m.in. nowemu trendowi Lifestination, w czasie które będzie można się dowiedzieć, w jaki sposób stworzyć przestrzeń i program spa będący unikalnym doświadczeniem dla klientów (zobacz program kongresu).

Wszystkie wykłady poprowadzą światowej sławy eksperci, którzy od wielu lat kształtują globalny rynek wellness & spa. Swój przyjazd zapowiedziała Belgin Aksoy, twórczyni Światowego Dnia Wellness oraz współwłaściciel najlepszego destination spa w Europie Richmond Nua Wellness & Spa w Turcji. Oprócz niej głos zabierze m.in. Sophie Benge, konsultantka spa i autorka książki Healing Sources, Elena Bogacheva, prezes rosyjskiego Spa and Wellness International Council oraz Adrian Egger, dyrektor zarządzający Thermarium z Austrii.  

Oprócz nich w debatach na temat przyszłości spa wezmą udział dyrektorzy obiektów spa i doświadczeni polscy praktycy z Polski (zobacz listę prelegentów)

Nowością na Kongresie będzie natomiast pierwsza edycja konkursu Diamenty Wellness & Spa oraz uroczysta gala, w czasie której zostaną nagrodzone najbardziej wyróżniające się obiekty wellness & spa w Polsce.  Zgłoszenia kandydatów do nominacji można przesyłać do 14 lutego 2015 roku na adres mailowy  info@fundacjaspa.org

Organizatorem imprezy jest Europejska Fundacja Spa.

Bilety na kongres można kupić on-line tutajOrganizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy