PIĄTEK, 9 SIERPNIA 2013


Jean-Guy de Gabriac prelegentem Europejskiego Kongresu Spa


Jakie są najważniejsze czynniki sukcesu ekonomicznego hoteli typu Destination Spa? Odpowiedź już we wrześniu. Udzieli jej Jean-Guy de Gabriac, znany konsultant spa oraz prelegent wielu międzynarodowych konferencji, który już po raz drugi wystąpi na Kongresie organizowanym przez Europejską Fundację Spa.

Jean-Guy de Gabriac jest m.in. założycielem TIP TOUCH International - wiodącej francuskiej firmy szkoleniowej i konsultingowej z siedzibą w Brukseli i Paryżu oraz międzynarodowym trenerem i kreatorem masaży autorskich dla takich hoteli jak: Spa Accord Thalassa Sea & Spa, Lucien Barrière, Radisson BLU, Ritz- Carlton, Swissôtel, Sofitel, Waldorff - Astoria.

De Gabriac jest ponadto członkiem jury konkursu Spa Word Award, a także komitetu ekspertów AFNOR, opracowującego francuski system certyfikacji spa.

W swojej aktywności koncentruje się przede wszystkim na działaniach z zakresu marketingu, retencji klientów oraz motywowaniu zespołów spa. Jego wachlarz szkoleń obejmuje nie tylko typowe treningi, ale także dotyczące trendu ‘Hi-Touch’ w masażu oraz obrazujące w jaki sposób sprawić by zabieg wywołał u klienta niezapomniane doznania i skusił go do odbycia ponownej wizyty.

 

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy