WTOREK, 6 SIERPNIA 2013

 Alla Sokolova z Łotwy wyjawi tajniki tworzenia programów spa

Dobrze dobrany program zabiegowy jest podstawą każdego instytutu spa & wellness. To on decyduje jak będzie postrzegany ośrodek oraz jakich przyciągnie klientów. Spa menu nie może być chaotycznym zbiorem zabiegów, ale czymś co tworzy jednolitą całość i będzie odpowiedzią na potrzeby określonej grupy gości, dla której chcemy skierować naszą ofertę. Najnowsze badania Międzynarodowego  Raportu Turystyki Wellness & Spa 2013 pokazują też, że na wybór obiektu spa ma wartość terapeutyczna oferty zabiegowej. Najbardziej popularne są zabiegi, które ukierunkowane są na rezultat oraz zabiegi i metody naturalne.

Odpowiedzi na to jak stworzyć  skuteczny program wellness udzieli Alla Sokolova - laureatka konkursu Diamond Awards 2013 dla Najlepszego Managera  Spa w Europie i dyrektor generalny pierwszego międzynarodowego centrum wellness na Łotwie: Balans International Wellness Center.

Alla od dziecka była związana z tradycyjną rosyjską kulturą wellnessową. Co tydzień korzystała z ruskiej bani oraz trenowała profesjonalnie tenis oraz jazdę konną. Jej doświadczenie oraz poświęcenie się naukom holistycznym popycha ją do dzielenia się swoją wiedzą o tym, co dziś może zaoferować Europa Wschodnia dla świata. Biegle posługuje się j. rosyjskim oraz angielskim. Czynnie zabiera głos na forum globalnym poświęconym tematyce wellnessowej,co sprawia że jest prawdziwym pomostem między kulturą Wschodu i Zachodu.Obecnie pisze książkę  The Healing Sources. Spa & Wellness od Bałtyku po Morze Czarne, która zostanie wydana w 5 językach.

 

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy