WTOREK, 6 SIERPNIA 2013

Masuj klientów w 3D. Poznaj tajniki najmodniejszego masażu na świecie

Już we wrześniu w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kogo interesują najnowsze techniki masażu. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się szkolenie, którego przedmiotem będzie terapia tkanek miękkich za pomocą masażu głębokiego. Kurs poprowadzi światowej sławy konsultant spa i trener: Jean-Guy de Gabriac (założyciel firmy Tip Touch International).

DEEP TISSUE 3D w ostatnich latach zyskał ogromną popularność na całym świecie. To technika mocnego, modelującego masażu, który relaksuje i regeneruje mięśnie. Jego głębokie działanie i spokojny rytm rozluźnia poszczególne części ciała, które są najbardziej spięte przy występowaniu stresu. Masaż gwarantuje odprężenie układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem pleców, ramion i nóg.

Kurs skierowany jest do masażystów i terapeutów spa, którzy pragną poszerzyć umiejętności oraz podnieść swoje kwalifikacje o innowacyjne metody masażu. Dzięki nabytej wiedzy uczestnicy dowiedzą się jak pracować z klientami zestresowanymi oraz tymi,którzy wyróżniają się dobrze zbudowaną posturą.

Kurs kończy się przyznaniem międzynarodowego certyfikatu.


Więcej informacji na www.fundacjaspa.pl

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy