PIĄTEK, 02 SIERPNIA 2013

Dr Franz Linser z Austrii wyjaśni jak stworzyć zyskowny hotel wellness & spa

Turyści wellness stanowią 43% klientów w spa  na całym świecie i wraz z podróżującymi parami są najważniejszym segmentem klientów ,według najnowszego Międzynarodowego Raportu Turystyki Wellness & Spa 2013. Czym się kierują przy wyborze? Przede wszystkim decydują się na wypoczynek w obiektach typu destination spa.

Jak stworzyć takie miejsce lub przekształcić już działający obiekt w hotel, który wyróżni się na rynku krajowym i międzynarodowym  - opowie na Europejskim Kongresie Spa wybitny ekspert Global Spa Summit - dr Franz Linser z Austrii.

Dr Franz Linser jest jednym z najbardziej znanych europejskich specjalistów w zakresie tworzenia luksusowych obiektów wellness& spa. Jest założycielem i partnerem zarządzającym w Linser &Partner Consulting, znanej austriackiej firmie doradczej, która specjalizuje się w turystyce zdrowotnej i kompleksowym przygotowywaniu projektów spa. Wraz ze swoim zespołem fizjoterapeutów, fizjologów, specjalistów od zarządzania i architektów, tworzy unikalne strategie rozwoju dla hoteli typu Luxury Spa,które pozwalają osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku.

Wykładał nauki o sporcie na Uniwersytecie w Innsbrucku oraz był trenerem narciarzy w kadrze narodowej Austrii w latach 1989-92; Członek Parlamentu Europejskiego w latach1996-99. Obecnie jest jednym z członków jury prestiżowego konkursu World Spa Awards i ekspertem Global Spa Summit 2013.

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy