WTOREK, 30 LIPCA 2013

 Członkowie jury World Spa Award prelegentami Europejskiego Kongresu Spa

To będzie jedyna okazja, aby poznać najbardziej wpływowych ludzi branży spa na świecie. Prelegentami Europejskiego Kongresu Spa są członkowie jury światowego konkursu World Spa & Wellness Awards: dr Franz Linser, Jean-Guy de Gabriac, Alla Sokolova. Dzięki ich wiedzy, będziesz mógł zrozumieć jakie są najważniejsze elementy sukcesu najlepszych hoteli spa na świecie.

W tym roku po raz pierwszy w tym prestiżowym konkursie będą mogły wziąć udział obiekty z Polski. Będą oceniane o osobnej kategorii: Europa Wschodnia.

Uruchomiony w 2012 roku konkurs World Spa & Wellness Awards sprawdza i nagradza pracę hoteli spa oraz ośrodków destinationa spa na całym świecie w kategoriach: Europa Zachodnia i Skanydnawia, Afryka Środkowo-Wschodnia, Ameryka Północna i Południowa, Azja i Australia. Jedno z najważniejszych wyróżnień dotyczy doskonałości opieki, usług oraz norm i ma na celu inspirowanie uzdrowisk na całym świecie do podnoszania standardów w swoich ośrodkach.

Konkurs jest organizowany przez  brytyjską organizację Professional Beauty, która w ciągu ostatnich 17 lat organizowała nagrody dla branży spa& wellness, dzięki czemu ma na jej temat bardzo dużą wiedzę. Spa World & Wellness Awards jest gruntownym, niezależnym konkursem, w którym jurorami są doświadczenie specjaliści z branży spa.

W ramach kompleksowego procesu oceniania,ośrodki wszystkich finalistów są odwiedzane zarówno oficjalnie jak i przez mystery client (w drugim etapie konkursu). Jurorzy odwiedzający ośrodek mają szczegółową wiedzę o regionie i jego specyfice.

Laureaci World Spa & Wellness2014 zostaną ogłoszeni podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród w Londynie w niedzielę 23lutego 2014.            
 
Zwycięzcy z lat ubiegłych są wiodącymi międzynarodowymi uzdrowiskami takimi jak: Como Estate Szambali w Bali, The Spa at One & Only Spa Cape Town, Ayurveda Parkschlößchen w Niemczech i Talise spa w hotelu Madinat Jumeirah w Dubaju.               
 
Aby uczestniczyć w konkursie obiekt należy zgłosić online przed 30 sierpnia 2013.

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy