CZWARTEK, 4 LIPCA 2013

Centrum światowego SPA w Warszawie!

Wymiana myśli, poglądów i doświadczeń to kluczowe czynniki w procesie rozwoju. Zaś praktyka, to najlepszy nauczyciel. Dlatego warto regularnie spotykać się z najlepszymi ekspertami, którzy pracują w tej samej branży. Na podstawie rozmów możemy wiele się nauczyć od innych, a  przy okazji komuś pomóc. Z myślą o klientach, podnieśmy własne kompetencje!


Miejsce spotkania
Specjalnie dla ludzi związanych z rynkiem spa & wellness organizowany jest Europejski Kongres Spa 2013. Jest to jedyne w Polsce forum dyskusyjne, na które zjeżdżają się czołowi specjaliści z  całego świata. To największa impreza merytoryczna kierowana do wszystkich tych, którzy chcą zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę na temat najnowszych trendów w branży.
Zaproszenie kierujemy do: dyrektorów hoteli, managerów, właścicieli obiektów, inwestorów i dziennikarzy zajmujących się daną problematyką. Na zjeździe mile widziany będzie również personel instytutów urody oraz day spa.

Sławni goście
Program Kongresu obejmuje panel dyskusyjny oraz wykłady, które poprowadzą światowej sławy eksperci. W tym roku głos zabiorą m.in.: prof. Hiroaki Tanaka z Japonii czy dr Franz Linser z Austrii. Wśród lokalnych reprezentantów znajdują się takie nazwiska jak: Adam Antonijczuk (Hostea Consulting), Arkadiusz Dawidowski (ForSpa) czy Adam Hok (Hotel Zdrojowy Pro-Vita).

O czym będziemy dyskutować?
Celem spotkania jest przedstawienie globalnych nowości i rozwiązań biznesowych oraz promowanie najlepszych praktyk stosowanych w Europie Środkowo-Wschodniej. Stąd tematem rozmów będzie wellness jako droga do sukcesu ekonomicznego oraz do długowieczności współczesnego człowieka.
Specjaliści wezmą pod lupę polski rynek spa. Prześledzą także wszelkie badania, analizy i kierunki rozwoju. Na uzasadnienie swoich słów, wykładowcy zadbają o prezentacje światowych wzorców i przykładów.

Dlaczego musisz tam być?
Europejski Kongres to szansa na poznanie wiodących przedstawicieli branży Spa. To także niecodzienna okazja, aby poznać tajniki jak rozwinąć swój biznes. Ponadto jest to miejsce, w którym możesz poszukać inspiracji na pozyskanie nowych klientów.

Nie zastanawiaj się dłużej. Już dziś zarejestruj się i wypełnij formularz! Czekamy na Ciebie 19 września w Warszawie. Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym.

Jeżeli chcesz wydelegować swoich pracowników na Europejski Kongres Spa – nie zwlekaj! Wysyłając trzy osoby, oszczędzasz aż 40% ceny biletu! Więcej informacji uzyskasz na stronie internetowej: kongresspa.pl.

 

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy