Aktualności

17 kwietnia 2018

3 powody, dla których warto odwiedzić EKSPA 2018

W najbliższą sobotę serce branży spa będzie biło w Krakowie. Oto 3 powody, dla których trzeba wziąć udział w Europejskim Kongresie Spa.

 

 

 

15 marca 2018

Bądź social media ninja! - wywiad z Rahimem Blakiem

Facebook to ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie i nieograniczone możliwości promocji własnego biznesu. Dzięki znajomości odpowiednich narzędzi możemy zbudować nie tylko silną markę, ale także trwałe relacje z naszymi klientami. O ogromnym potencjale social media opowiada nam Rahim Blak – specjalista w tej dziedzinie, prelegent i szkoleniowiec zajmujący najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów. 

 

 

 

19 lutego 2018

3 pytania do eksperta! Miniwywiad z Mikiem Wallacem

Czego mogą oczekiwać delegaci od jego wykładu na temat Zarządzania przychodami spa? Dlaczego kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) są ważne w codziennej pracy menedżerów spa? Odpowiada Mike Wallace – ekspert medical spa & wellness z 20-letnim doświadczeniem w pracy w branży zdrowotnej, wellness i turystyki medycznej.

 

 

 

15 lutego 2018

Turkusowe zarządzanie jest skuteczne! Wywiad z Żanetą Poirieux

Gościem Europejskiego Kongresu Spa będzie Żaneta Poirieux – mentorka i trenerka w biznesie, która popularyzuje ideę turkusowych organizacji na polskim gruncie. Uczestnikom wydarzenia opowie o tym, jak z kierownika stać się partnerem, który inspiruje współpracowników do działania. Termin „turkusowa organizacja” jest coraz bardziej popularny w kręgu specjalistów od zarządzania i coachów biznesu, ale wciąż za mało obecny w świadomości właścicieli i managerów firm. O tym, czym jest ten nowatorski model zarządzania będzie można przeczytać w wywiadzie z Żanetą Poirieux.

 

 

 

20 marca 2017

Luksus w spa – nowa norma? Wywiad z Larisą Marinicą

Larisa Marinica (Szwajcaria) – dyrektor Spa Willow Stream w hotelu Fairmont Le Montreux Palace – będzie gościem Europejskiego Kongresu Spa. W krótkiej rozmowie opowiada czego dowiedzą się słuchacze jej wykładu oraz o perspektywach rozwoju branży spa. Zapraszamy do lektury i do spotkania na żywo z Larisą już 1 kwietnia w Krakowie.

 

Wtorek, 7 marca

Współczesne spa to nie tylko masaże i relaksująca muzyka

Sukces w branży opiera się na gościnności, spełnianiu potrzeb i pragnień klientów. O tym, czego poszukują klienci, jak ich zaskoczyć i dlaczego warto dbać o zespół, opowiada na łamach najnowszego numeru LNE Jean-Guy de Gabriac, wykładowca Europejskiego Kongresu Spa, który odbędzie się w ramach 35. Kongresu LNE.

 

Wtorek 14 LUTY 2017

Dołącz do światowej elity wellness & spa!

W tym roku przez jeden dzień Kraków będzie nie tylko stolicą piękna, ale również najważniejszym miastem dla branży spa – po raz pierwszy w ramach Kongresu LNE odbędzie się także Europejski Kongres Spa, prestiżowa impreza adresowana do dyrektorów i kadry menadżerskiej spa. Dzięki temu profesjonaliści całej branży wellness & beauty będą mogli spotkać się w jednym miejscu po to, aby wspólnie zdobywać wiedzę oraz inspiracje, które pomogą rozwinąć skrzydła w biznesie spa.

 

Czwartek, 2 MARCA 2017

Innowacyjne strategie rozwoju spa

Przewodni temat tej edycji to Innowacyjne strategie rozwoju spa, dlatego bardzo dużo będziemy mówić właśnie o różnego rodzaju innowacyjnych rozwiązaniach, m.in. o najnowszym trendzie rynkowym jakim jest medical wellness czyli o połączeniu spa, wellness oraz medycyny integracyjnej. Oprócz tego bardzo dużo czasu poświęcimy podstawowym problemom związanym z zarządzeniem obiektami spa oraz projektowaniem tego rodzaju obiektów.

 

Czwartek 26 marca 2015


Diamenty Wellness Spa 2015 rozdane

Po raz pierwszy w czasie Europejskiego Kongresu Spa zostały przyznane Nagrody Diamenty Wellness & Spa. Uroczysta gala wręczenia nagród, którą poprowadziła Katarzyna Pakosińska, odbyła się 26 marca 2015 roku w hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie. Nagrodzone zostały 4 obiekty oraz przyznano jedną nagrodę specjalną. Poznaj zwycięzców.

Czwartek 26 marca 2015


Trzeba obudzić Śpiącą Królewnę Wellness Europy Środkowo-Wschodniej.

Około 100 delegatów z Austrii, Polski, Rosji, Turcji, Węgier i Wielkiej Brytanii wzięło udział II Europejskim Kongresie Spa, który odbył się 26 marca 2015 w Warszawie. Wspólnie zastanawiali się w jaki sposób dynamicznie rozwijający się mega-trend wellness zmieni ofertę obiektów spa oraz czy kraje Europy Środowo-Wschodniej mogą stać się atrakcyjną destynacją wellness dla turystów z całego świata. Tegoroczny kongres rozpoczął Arkadiusz Dawidowski, prezes Europejskiej Fundacji Spa, która już po raz drugi zorganizowała to wydarzenie. Przypomniał, że dzisiejsze hotele Spa są najlepszymi miejscami, w których można wskazywać ludziom właściwą drogę do zdrowia. Ich podstawową misją jest pokazywanie gościom, że przez zmianę stylu życia będą mogli cieszyć się każdym dniem.Poniedziałek 23 marca 2015


Kapituła zdecydowała do kogo trafią Diamenty!

W zeszłym tygodniu, w siedzibie Europejskiej Fundacji Spa, zebrała się w pełnym składzie Kapituła Nagrody Diamenty Wellness Spa 2015. Nie miała ona łatwego zadania. Nominację do nagrody otrzymało bowiem aż 16 obiektów z całej Polski, które stanęły do walki o diamenty. Każdy obiekt przygotował komplet materiałów, z którym zapoznali się członkowie Kapituły. Głosowanie odbyło się w sposób tajny...

Poniedziałek, 23 marca 2015


Czy Europa Środkowo-Wschodnia ma szanse zostać turystyczną destynacją wellness?

Według badań przeprowadzonych na zlecenie Global Wellness Insitute Polska zajmuje przedostatnią pozycję na liście 20 największych światowych rynków spa. Z Europy Środkowo-Wschodniej wyprzedza nas Rosja, która znajduje się na 5 pozycji. Nasz rynek wyceniany jest obecnie na około 720 milionów dolarów. Na pierwszy rzut oka, możemy zatem cieszyć, bo jeszcze w 2007 roku, Polska zajmowała 23 pozycję, a dziś jesteśmy w pierwszej dwudziestce. Ale powodów do radości raczej nie ma. Dlaczego?


Poniedziałek, 09 marca 2015


Hotel wellness & spa jako miejsce wyrażające styl życia

Luksus, najnowsze wyposażenie spa, setki metrów przestrzeni zabiegowej, egzotyczne zabiegi. Czy to jest najlepszy sposób, żeby przyciągnąć klientów do hoteli spa? Co ich naprawdę stymuluje do odwiedzenia Twojego miejsca? Opublikowany w tym roku raport Skift - amerykańskiej firmy badającej trendy w turystyce nie pozostawia złudzeń. Czas obiektów, których celem jest jedynie świadczenie usług, się skończył. Czego zatem oczekują współcześni turyści i goście, dowiesz się na Europejskim Kongresie Spa.


Piątek 20 lutego 2015WELLNESS W SPA. Nadzieja dla biznesu, czy tylko szum medialny?

Słowo Wellness w ostatnich latach robi furorę. Poszukiwanie harmonii w rozwoju fizycznym, mentalnym i duchowym jest dla wielu osób już sposobem na życie. Na razie jednak tylko nieliczne obiekty spa w naszym kraju oferują spersonalizowane programy wellness. O tym w jaki sposób wpisać je ofertę swojego hotelu będzie mówić na Europejskim Kongresie Spa - Belgin Aksoy, która stworzyła w ciągu 10 lat jeden z najlepszych destination spa w całej Europie. Poznaj jej receptę na sukces!
Poniedziałek 09 lutego 2015


LIFESTINATION. Nowy światowy trend wellness & spa

Tego terminu nie znajdziesz w Google’u. To absolutnie inne, nowe spojrzenie na spa. Nie przez pryzmat terapii, zabiegów, luksusu czy wypoczynku. Czym zatem jest Lifestination? Czy to jest nowy rodzaj obiektu spa? Czy to jest nowa formuła programów? Po raz pierwszy w Polsce będziemy na ten temat rozmawiać na Europejskim Kongresie Spa. Nie strać jedynej okazji, aby zrozumieć trend, który nadchodzi i zmieni Twój biznes.


Poniedziałek, 02 lutego 2015


Sofitel Hotel Warsaw gospodarzem II Europejskiego Kongresu Spa

Najbardziej inspirujące wydarzenie wellness & spa w Polsce zawita w progi luksusowego i kultowego hotelu w Warszawie - Sofitel Victoria. Hotel znajduje się w samym sercu Warszawy, zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Opery Narodowej. Delegaci Kongresu będą mogli rozkoszować się kulinarnymi popisami Szefa Kuchni Macieja Majewskiego w eleganckich i przytulnych wnętrzach projektu Didiera Gomeza oraz skorzystać z nowoczesnego centrum rekreacji z basenem, siłownią, sauną i gabinetem masażu.


Poniedziałek, 02 lutego 2015


Czołówka światowych ekspertów spa znów w Warszawie

26 marca 2015 odbędzie się już po raz drugi w Warszawie Europejski Kongres Spa. Jest to najważniejsze w Polsce forum dyskusyjne na temat rynku wellness & spa, na które zjeżdżają się czołowi specjaliści z całej Europy m.in. z Austrii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Turcji, Węgier oraz Polski. W trakcie kongresu odbędzie się po raz pierwszy uroczysta gala nagród Diamenty Wellness & Spa. Impreza obędzie się w warszawskim hotelu Sofitel Victoria.CZWARTEK, 26 WRZEŚNIA 2013


To było najbardziej inspirujące wydarzenie w 2013 roku w branży spa!

19 września 2013 roku odbył się w Warszawie I Europejski Kongres Spa, w czasie którego czołowi specjaliści spa z Austrii, Francji, Japonii, Łotwy oraz Polski przedstawili globalne trendy rozwoju idei wellness i spa. W spotkaniu wzięło udział około 90 delegatów z całej Polski - dyrektorów hoteli spa, managerów spa, ekspertów oraz dziennikarzy,którzy zgodnie stwierdzili, że było to najbardziej inspirujące wydarzenie spa mijającego roku.

PIĄTEK, 06 WRZEŚNIA 2013


7 powodów, dla których nie może Cię zabraknąć na EKSPA 2013

Europejski Kongres Spa jest najważniejszym wydarzeniem w branży spa & wellness w Polsce. Dowiedz się dlaczego nie może Cię na nim zabraknąć!

PIĄTEK, 06 WRZEŚNIA 2013


Magazyn Gala patronem medialnym Europejskiego Kongresu Spa

Dwutygodnik Gala to ekskluzywny międzynarodowy magazyn o gwiazdach. Prezentuje sylwetki znanych i lubianych przez szczere wywiady oraz wyjątkowe zdjęcia.

PIĄTEK, 30 SIERPNIA 2013

Adam Hok o programach work-life-balance dla gości biznesowych

Work-life balance jest nowym trendem, który coraz lepiej przyjmuje się w Polsce. Jego podstawowym założeniem jest uzyskanie równowagi między pracą a życiem prywatnym pracowników korporacji. Stwarza to nowe możliwości w sektorze spa.

PIĄTEK, 30 SIERPNIA 2013


 ForSpa już 8 lat rozwija polski rynek spa

Główny sponsor Europejskiego Kongresu Spa, ForSpa, obchodzi w tym roku ośmiolecie swojego istnienia. Przez ten czas firma zyskała stabilną pozycję na rynku spa, powiększyła swój asortyment, zrealizowała wiele ciekawych projektów. Doświadczenie, które zdobyła pozwala jej trafnie wyznaczać cele oraz profesjonalnie obsługiwać klientów.

WTOREK, 27 SIERPNIA 2013


Promocyjne ceny biletów już tylko przez 4 dni!

Tylko do końca tego tygodnia możesz zamówić bilety na Europejski Kongres Spa w promocyjnych cenach – rabaty nawet to 40%.

Nie może Cię zabraknąć na naszym spotkaniu! Zarejestruj się już dziś.

WTOREK, 27 SIERPNIA 2013


LNE & spa wśród partnerów Europejskiego Kongresu Spa

LNE & spa uznawane jest za najlepszy branżowy tytuł kosmetyczny, stanowiący ważne kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty związanego z branżą kosmetyczną.

Wspólnie z gronem międzynarodowych ekspertów stawia na kształcenie na najwyższym poziomie. Realizuje też nowoczesne projekty wydawnicze i edukacyjne, dzięki którym prezentuje kosmetykę w najlepszym wydaniu

PIĄTEK, 23 SIERPNIA 2013


Już tylko miesiąc został do Europejskiego Kongresu Spa

19 września zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania idą pełną parą. Wciąż jest szansa, aby dołączyć do grona osób uczestniczących w Kongresie. Aby dokonać rejestracji na to prestiżowe wydarzenie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

PIĄTEK, 23 SIERPNIA 2013


Pomóż nam zbadać polski rynek spa. Wypełnij ankietę!

Europejska Fundacja Spa już po raz drugi przygotowała badania na temat rynku hotelowych spa w Polsce – Spa @ Hotel 2013. Uzyskane wyniki pozwolą nam w pełni zobaczyć jak funkcjonują ośrodki SPA w naszym kraju, jakie mają standardy oraz co oferują klientom. Ponadto będziemy mogli dowiedzieć się w jakim kierunku zmierza polski rynek SPA.

Aby raport podsumowujący badanie był jak najbardziej rzetelny i oddawał rzeczywisty stan polskiego rynku spa potrzebujemy Państwa pomocy. Mogą nas Państwo wesprzeć poprzez wypełnienie ankiety.

WTOREK, 20 SIERPNIA 2013


Jak możemy zwiększyć zainteresowanie ofertą spa?

Terapie i techniki naturalne to przyjazne, łatwe w zastosowaniu i efektywnie działające metody wspierania kondycji biopsychospołecznej człowieka i ogólnej poprawy jakości oraz komfortu  życia. Doskonale wpasowują się nie tylko wtrendy wellness & SPA, ale są także poszukiwane przez klientów, co potwierdzają badania Międzynarodowego  Raportu Turystyki Wellness & Spa 2013. Do tej pory jednak w Polsce są niedoceniane. Dlatego Europejski Kongres Spa zamierza przybliżyć sposoby rozszerzenia oferty o naturalne metody terapeutyczne.  

WTOREK, 20 SIERPNIA 2013

Profitroom wspiera Europejski Kongres Spa

PROFITROOM to międzynarodowa firma, zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań technologicznych oraz marketingowych dla branży hotelarskiej. Główną misją

PROFITROOM jest pomoc właścicielom obiektów wypoczynkowych i SPA w zwiększeniu ich zysków ze sprzedaży bezpośredniej online.

PIĄTEK, 16 SIERPNIA 2013

Polska Organizacja Turystyczna partnerem merytorycznym Europejskiego Kongresu Spa

Polska Organizacja Turystyczna objęła patronatem organizację Europejskiego Kongresu Spa. POT jest jedną z ponad 200 działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Jej celem jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. POT prowadzi działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej zarówno w kraju jak i za granicą.

PIĄTEK, 16 SIERPNIA 2013


Analiza drugiej edycji badań hotelowego rynku Spa @ Hotel 2013

W 2013 roku opublikujemy wyniki drugiej edycji badań „Spa @ Hotel 2013. Badanie rynku hotelowego spa”. Uzyskane wyniki pozwolą nam w pełni zobaczyć jak funkcjonują ośrodki SPA w naszym kraju, jakie mają standardy oraz co oferują klientom. Ponadto będziemy mogli dowiedzieć się, w jakim kierunku zmierza polski rynek SPA.

WTOREK, 13 SIERPNIA 2013

Zrozumieć niepełnosprawność gości spa

W ciągu ostatniej dekady nastąpił gwałtowny rozwój usług SPA&wellness skierowany na różne grupy demograficzne: Baby Boomers, mężczyzn, nastolatki, dzieci etc…. . Jednak z marketingową premedytacją stosunkowo niewielka liczba SPA do tej pory oferuje programy dostosowane do potrzeb klienta o różnym stopniu ,,niepełnosprawności”  - formalnej lub nie – zadając sobie trud do zmierzenia się z wyzwaniami które na naszych oczach zmieniają demografię użytkowników programów SPA&wellness.

PIĄTEK, 9 SIERPNIA 2013


Jean-Guy de Gabriac (Francja) prelegentem Europejskiego Kongresu Spa

Jakie są najważniejsze czynniki sukcesu ekonomicznego hoteli typu Destination Spa? Odpowiedź już we wrześniu. Udzieli jej Jean-Guy de Gabriac, znany konsultant spa oraz prelegent wielu międzynarodowych konferencji, który już po raz drugi wystąpi na Kongresie organizowanym przez Europejską Fundację Spa.

WTOREK, 13 SIERPNIA 2013

Specjalna oferta noclegowa dla uczestników Kongresu

Specjalnie dla uczestników naszego Kongresu mamy zarezerwowane miejsca w dwóch warszawskich hotelach: Boutique Bed & Breakfast oraz Apartamenty Zgoda by Hotel DeSilva, które położone są w ścisłym centrum Warszawy niedaleko Krakowskiego Przedmieścia i zaledwie 10 minut od Stadionu Narodowego.  Na hasło „Kongres Spa” – specjalne zniżki(nawet do 15%!).  Liczba miejsc jest ograniczona.


PIĄTEK, 9 SIERPNIA 2013

Najlepsze polskie magazyny spa wspierają Europejski Kongres Spa

Polska branża spa doczekała się wielu magazynów jej poświęconych. Wiele z nich jest wysokiej klasy publikacjami, które są czytane przez najlepszych specjalistów z branży spa w Polsce. Najlepsze objęły patronat nad Europejskim Kongresem Spa. Do ich grona należą: LNE & spa, Spa-Info, Świat Hoteli, EDEN, Spa Inspirations. Relację z kongresu przedstawi też tygodnik GALA.

WTOREK, 6 SIERPNIA 2013


Alla Sokolova z Łotwy wyjawi tajniki programów spa

Dobrze dobrany program zabiegowy jest podstawą każdego instytutu spa& wellness. To on decyduje jak będzie postrzegany ośrodek oraz jakich przyciągnie klientów. Spa menu nie może być chaotycznym zbiorem zabiegów, ale czymś, co tworzy jednolitą całość i będzie odpowiedzią na potrzeby określonej grupy gości, dla której chcemy skierować naszą ofertę.

WTOREK, 6 SIERPNIA 2013

Masuj klientów w 3D. Poznaj tajniki najmodniejszego masażu na świecie

Już we wrześniu w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kogo interesują najnowsze techniki masażu. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się szkolenie, którego przedmiotem będzie terapia tkanek miękkich za pomocą masażu głębokiego. Kurs poprowadzi światowej sławy konsultant spa i trener: Jean-Guy de Gabriac (założyciel firmy Tip Touch International).

PIĄTEK, 02 SIERPNIA 2013


Dr Franz Linser z Austrii wyjaśni jak stworzyć zyskowny hotel wellness & spa

Turyści wellness stanowią 43% klientów w spa  na całym świecie i wraz z podróżującymi parami są najważniejszym segmentem klientów, według najnowszego Międzynarodowego Raportu Turystyki Wellness & Spa 2013. Czym się kierują przy wyborze? Przede wszystkim decydują się na wypoczynek w obiektach typu destination spa. Jak stworzyć takie miejsce lub przekształcić już działający obiekt w hotel, który wyróżni się na rynku krajowym i międzynarodowym - opowie na Europejskim Kongresie Spa wybitny ekspert Global Spa Summit - dr Franz Linser z Austrii.

PIĄTEK, 02 SIERPNIA 2013

 

Gabanyoku. Japońskie sauny skalne na Kongresie

Sauny skalne (ganbanyoku) są najszybciej rosnącym segmentem przemysłu SPA w Japonii oraz sąsiednich krajach azjatyckich. Ciągle nieznane szerzej poza Japonią (tylko ok. 50 saun na świecie) uważane są przez specjalistów branżowych za jeden z 5 najbardziej oryginalnych trendów i technologii spa.  W Polsce będziemy je prezentować na Europejskim Kongresie Spa.

WTOREK, 30 LIPCA 2013


Członkowie jury World Spa Award prelegentami Europejskiego Kongresu Spa

To będzie jedyna okazja, aby poznać najbardziej wpływowych ludzi branży spa na świecie. Prelegentami Europejskiego Kongresu Spa są członkowie jury światowego konkursu World Spa & Wellness Awards: dr FranzLinser, Jean-Guy de Gabriac, Alla Sokolova. Dzięki ich wiedzy, będziesz mógł zrozumieć jakie są najważniejsze elementy sukcesu najlepszych hoteli spa na świecie.

WTOREK, 30 LIPCA 2013

ForSpa sponsorem Europejskiego Kongresu Spa!

ForSpa to firma, która od 2005 roku współpracuje z wiodącymi hotelami spa & wellness oraz instytutami kosmetycznymi, day spa w Polsce.Opracowała wiele unikalnych koncepcji dla hoteli spa. Niektóre z nich takie jak Głęboczek Vine Resort & Spa stały się kultowymi  hotelami, które są wzorem naśladowanym przez wielu inwestorów i managerów spa w Polsce.

PIĄTEK, 26 LIPCA 2013

 

Japońskie spojrzenie na wellness

Na świecie coraz większą popularnością cieszą się obiekty, które proponują swoim klientom specjalne programy longevity – długowieczności.  Przygotowanie oferty pod tym kątem wymaga zrozumienia idei i filozofii tego nurtu wellness.  Na Europejskim Kongresie Spa będzie o tym mówił wybitny ekspert w tej dziedzinie - prof. Hiroaki Tanaka z Japonii. Ten  urodzony w 1947r naukowiec do dziś pozostaje w wyśmienitej formie i jest ucieleśnieniem idei longevity.  W wieku 50 lat ukończył maraton ze swoim życiowym rekordem 2 godzin 38 minut i 50 sekund!

PIĄTEK, 26 LIPCA 2013


Promocyjne ceny biletów tylko do 31 sierpnia!

Przewiduj  i planuj - tylko do 31 sierpnia bilety w promocyjnych cenach – nawet do 40% taniej! Aby uzyskać rabat wystarczy wejść na stronę kongresspa.pl, zarejestrować się oraz dokonać płatności. Europejski Kongres to szansa na poznanie wiodących przedstawicieli branży spa. To także niecodzienna okazja, aby poznać tajniki jak rozwinąć swój biznes. Ponadto jest to miejsce, w którym możesz poszukać inspiracji na pozyskanie nowych klientów.

CZWARTEK, 4 LIPCA 2013

Stadion Narodowy gospodarzem Europejskiego Kongresu Spa

Tym razem Stadion Narodowy nie będzie miejscem sportowych rozgrywek, a areną do rozmowy i dyskusji nt. rynku spa. Przyświecają nam podobne idee: rozwój, zachowanie sprawności fizycznej oraz promowanie zdrowego trybu życia. Stadion Narodowy to jedna z największych i najgłośniejszych polskich inwestycji dysponująca kompleksem konferencyjno - eventowym i właśnie dlatego jest idealnym miejscem do debaty o rozwoju oraz podejmowaniu biznesowych i przyszłościowych decyzji.

CZWARTEK, 4 LIPCA 2013

Centrum światowego spa w Warszawie!

Wymiana myśli, poglądów i doświadczeń to kluczowe czynniki w procesie rozwoju. Zaś praktyka, to najlepszy nauczyciel. Dlatego warto regularnie spotykać się z najlepszymi ekspertami, którzy pracują w tej samej branży. Europejski Kongres Spa, który odbędzie się 19 września w Warszawie, otwiera szansę poznania ludzi, którzy od wielu lat definiują trendy spa i są uznanymi na świecie ekspertami w tej dziedzinie. Z myślą o klientach, podnieśmy własne kompetencje!

Organizator generalny

 

Organizator merytoryczny

 

Partnerzy